ДІгол с.а., ЛИСИЙ М.І., стайкуца С.В.
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ НА ОСНОВІ СОП "АРКТИУМ"
Застосування сейсмічних СОП дозволяє приховано експлуатувати систему охорони і дає максимальну ефективність щодо виявлення порушника
Технічні засоби охорони (ТСО) по праву займають важливе місце в сфері захисту інформації. При цьому на системи охорони периметру (СОП), як перший і найбільш відповідальний рубіж охорони, покладається основне завдання щодо виявлення порушника. Проте не всі рішення вимагають наявності фізичних бар'єрів і огорож. Так, наприклад, застосування сейсмічних СОП обумовлюється встановленням сейсмічних датчиків в грунт на глибину 0,5 метра. Такий тип монтажу дозволяє приховано експлуатувати систему і робить її досить ефективною для виявлення порушника. Також варто відзначити, що сейсмічні СОП володіють максимальним потенціалом виявлення порушника при використанні ним різних способів подолання периметра.
Представник українського ринку систем безпеки - новітня сейсмічна система охорони "Арктиум" (ТОВ "Гофер Корпорейшн", м. Одеса)
В даний час на ринку систем безпеки представлена новітня сейсмічна система охорони "Арктиум" українського виробництва (ТОВ "Гофер Корпорейшн", м. Одеса). Система має низку унікальних властивостей і позиціонується виробником як система охорони периметру і територій.
Основа системи "Арктиум" - сейсмодатчики з зоною детекції 15-50 метрів в залежності від рівня ґрунтового шуму. Обробка сигналів відбувається в спеціалізованому програмному забезпеченні. Можлива інтеграція СОП "Арктиум" з системою відеоспостереження, при цьому користувач отримує фото з відеокамери, яка має охоплювати зону дії встановленого сейсмодатчика.
Робота системи спільно з обладнанням вендора Bosch апробована на ділянці державного кордону України. СОП "Арктиум" отримала високі оцінки, що підтверджено позитивним актом ДПСУ та затриманими порушниками кордону України. Експлуатація СОП "Арктиум" стала основою для складання методики проведення випробувань сейсмічних засобів охорони саме для потреб охорони кордону, що підтверджено низкою публікацій.
16 АВГУСТА / 2017

По всем вопросам свяжитесь с нами любым удобным способом:

г.Одесса, ул.Градоначальницкая, 4
+38 (048) 770-88-99
+38 (094) 996-28-99
e-mail: info@gofer.ua

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc