Система "Arctium" представлена на всеукраинской конференции "Образовательно-научное обеспечение деятельности составляющих сектора безопасности и обороны Украины"
Компания "Гофер Корпорейшн" принимает активное участие в мероприятиях, которые направлены на повышение уровня безопасности и обороны Украины. Сегодня был представлен доклад в рамках 10-й всеукраинской научно-практической конференции "Образовательно-научное обеспечение деятельности составляющих сектора безопасности и обороны Украины".
Тема доклада - "Підвищення ефективності захисту державного кордону України на основі системи охорони периметру АРКТИУМ".
Конференция проходит на базе Национальной академии государственной пограничной службы Украины им. Богдана Хмельницкого. 6 секций конференции, более 400 докладов от ученых, госслужащих и предпринимателей.
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ НА ОСНОВІ СОП "АРКТИУМ"
С.О.Дігол, М.І.Лисий, С.В.Стайкуца
Технічні засоби охорони (ТСО) по праву займають важливе місце в сфері захисту інформації. При цьому на системи охорони периметру (СОП), як перший і найбільш відповідальний рубіж охорони, покладається основне завдання щодо виявлення порушника. Проте не всі рішення вимагають наявності фізичних бар'єрів і огорож. Так, наприклад, застосування сейсмічних СОП обумовлюється встановленням сейсмічних датчиків в грунт на глибину 0,5 метра. Такий тип монтажу дозволяє приховано експлуатувати систему і робить її досить ефективною для виявлення порушника. Також варто відзначити, що сейсмічні СОП володіють максимальним потенціалом виявлення порушника при використанні ним різних способів подолання периметра.
В даний час на ринку систем безпеки представлена новітня сейсмічна система охорони "Арктиум" українського виробництва (ТОВ "Гофер Корпорейшн", м. Одеса). Система має низку унікальних властивостей і позиціонується виробником як система охорони периметру і територій.

Основа системи "Арктиум" - сейсмодатчики з зоною детекції 15-50 метрів в залежності від рівня ґрунтового шуму. Обробка сигналів відбувається в спеціалізованому програмному забезпеченні. Можлива інтеграція СОП "Арктиум" з системою відеоспостереження, при цьому користувач отримує фото з відеокамери, яка має охоплювати зону дії встановленого сейсмодатчика.

Робота системи спільно з обладнанням вендора Bosch апробована на ділянці державного кордону України. СОП "Арктиум" отримала високі оцінки, що підтверджено позитивним актом ДПСУ та затриманими порушниками кордону України. Експлуатація СОП "Арктиум" стала основою для складання методики проведення випробувань сейсмічних засобів охорони саме для потреб охорони кордону, що підтверджено низкою публікацій.

02 ЛИСТОПАДА / 2017

По всем вопросам свяжитесь с нами любым удобным способом:

E-mail: hello@company.com
Телефон: +123 466 567 78
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc